Mūsu kontakti

Foto galerija

Manual

Atlaides

Transporta pakalpojumi

  1. Lūdzu, uzdodiet jautājumu vai atstājiet savu komentāru

AMTIG SERVISS piedāvā pakalpojumus tehnikas remontā.

AMTIG serviss – profesionāls servisa centrs, kas nodarbojas ar automobiļu, moto tehnikas, celtniecības instrumentu, tehnikas un iekārtu remontu.

Autoservisa pakalpojumiRemontējamās tehnikas klāsts ir ļoti liels. Iepazīties ar to Jūs varat ienākot attiecīgajā sadaļā. Visus remontdarbus veic kvalificēti speciālisti – sertificēti meistari ar daudz gadu pieredzi šajā jomā. Remontdarbi tiek veikti izmantojot profesionālu aprīkojumu.

Motoservisa pakalpojumiMēs nodarbojāmies ar dažādas tehnikas remontu un tās tehnisko apkalpošanu. Darbā tiek izmantota mūsdienīga tehniskā datu bāze, kas nodrošina kvalitatīvu darbu izpildi. Pakalpojumu cena ir atkarīga no veicamo darbu veida un sarežģītības. Diagnostikas laikā speciālisti – meistari novērtēs bojājumu līmeni un nosauks aptuvenās remonta izmaksas.

Celtniecības tehnikas un instrumentu remontsPeriodiski mēs organizējām visdažādākās akcijas, kas ļauj mūsu klientiem ievērojami ietaupīt. Patstāvīgiem klientiem darbojas atlaižu sistēma. Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst arī mototehnikas, celtniecības tehnikas un iekārtu piegāde servisā uz remontu un atpakaļ.
Mūsu uzdevums – nodrošināt kvalitāti, drošību un operativitāti!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

* Please Subtract the Values

Amtig serviss.Tālr. +371 25550557

Dienas foto
Mūsu klienti

Forums