Mūsu kontakti

Foto galerija

Manual

Atlaides

Transporta pakalpojumi

  1. Lūdzu, uzdodiet jautājumu vai atstājiet savu komentāru

AMTIG AUTO17Mūsu servisa centrs piedāvā plašu pakalpojumu spektru auto remontā. Noteikti, katram auto īpašniekam ir mīļākais autoserviss, kur ne tikai izremontēs tekošus bojājumus, bet arī novērš nākamos defektus.

Diena pa dienu mēs uzlabojam piedāvāto pakalpojumu kvalitāti, lai arī mūsu autoserviss kļūstu par Jūsu mīļāko un neaizvietojamo. Mūsu servisā ir viss nepieciešamais aprīkojums, lai veikt pilnu automobiļa apkopi – no diagnostikas līdz kapitālam remontam, ka arī sagatavot to tehniskai apskatei un pārdošanai. Individuāla pieeja klientu apkalpošanā ne maz svarīgāka priekš mums. Mūsu servisā Jums sniegs ne tikai kvalificētus pakalpojumus, bet arī padomus ekspluatācijas jautājumos. Jums nebūs nepieciešamības meklēt detaļās un rezerves daļas patstāvīgi – mēs visu izdarīsim paši, par visslābākajām cenām. Nepieciešamības gadījumā uz vietas var veikt datora diagnostiku. 

Daži iemesli, lai izvēlēties mūsu autoservisu:
– Palīdzība katram autovadītājam. Mēs piedāvājam visu automašīnu ražotāju remontu – Audi, Mercedes, BMW, Opel, Volkswagen, Hyundai, Peugeot, Ford, Honda, Suzuki, Mazda, Jeep u.c.
– Veicamo darbu kvalitāti atbilst oficiālo servisa centru līmenim, bet par krietni zemākām cenām.
– Individuāla pieeja. Aktīva atlaižu sistēma un akcijas.

Piedāvājam sekojošus pakalpojumus:AMTIG AUTO18
– kompleksais automašīnas remonts
Vieglie un kravas auto, džipi, mikroautobusi, datora diagnostika, virsbūves remonts, skārda darbi, tehniska apkope, tunings
– auto kondicionieru uzpilde
, remonts un diagnostika
Kondicionieru uzpilde, remonts un apkope vieglajiem un kravas auto, džipiem, minibusiem, diagnostika, ģeneratoru remonts, salona gaisa filtra maiņa, radiatora alumīnija cauruļu metināšana, kompresora remonts, noplūdes pārbaude, sistēmas tīrīšana.
– dzinēju remonts
Zobsiksnu maiņa, degvielas sūkņa maiņa, eļļas, filtru, sprauslu maiņa, karburatora tīrīšana un sinhronizācija.
– ritošas daļas remonts
Amortizatoru un atsperu remonts un maiņa, bremžu disku un kluču maiņa, ABS remonts, balstiekārtu, sajūga, lodveida balsta, izputēju, hidropastiprinātāja remonts un maiņa, riteņu savirze
– auto elektrības remonts
Ģeneratori, starteri, lukturu regulēšana, signalizācijas diagnostika, stiklu un lukturu skalošanas sistēmas bojājumu novēršana, kondicionieru un klimatkontroles remonts un diagnostika.
– autonomu sildītāju remonts
Apkures sistēmas WEBASTO u.c.
– metināšanas darbi
Pusautomāts, argona metināšana, detaļas no alumīnija, tērauda, nerūsējoša tērauda u.c. metāla.

Mūsu devīze – Nav sliktu automobiļu, var būt nekvalitatīvs remonts!

 

Amtig serviss.Tālr. +371 25550557

Dienas foto
Mūsu klienti

Forums