Mūsu kontakti

Foto galerija

Manual

Atlaides

Transporta pakalpojumi

  1. Lūdzu, uzdodiet jautājumu vai atstājiet savu komentāru

Metināšanai ir svarīga loma tehnoloģiskā procesā. Ar metināšanas darbiem sastopas jebkurš moto tehnikas īpašnieks. Nepieciešama iekārta un kvalificēts meistars, ļauj šo darbu izpildīt īsa termiņā, kas ne kāda gadījumā neatspoguļojas uz darba kvalitātes.

Tomēr, ne tikai metināšanas izturība ir izpildīta darba radītājs. Metināšanas šuvei jābūt kvalitatīvai un kārtīgai, lai tas nebojā ārējo izskatu. Ar mūsu metināšanas šuvu Jūs varat iepazīties foto un video sadaļā. Priekšrocība metināšanai ir tā, ka ar tas palīdzību gandrīz jebkuru detaļu var restaurēt, izvairoties no detaļas un saistošos ar tā maiņu. Tā, piemēram, laikā veikts izpūtēja katalizatora remonts, ļaus izvairīties no dzinēju remonta, tā ka bojāta katalizatora dēļ notiek jaudas zaudēšana un paša neitralizētāja pārkarsējums, un tas izraisa dzinēja bojājumu. 

Tā kā bronzai ir ļoti augsta izturības kvalitāte, ka arī tā labi padevās mehāniskai apstrādei, tas bieži tika izmantota lodēšanā. Mūsu servisa centrā ir specializēts aprīkojums un vislabākie meistari, tāpēc mēs esam gatavi piedāvāt izpūtēja remontu un uzstādīšanas pakalpojumus, ka arī motociklu virsbūves remontu. Pirms darba uzsākšanas mūsu speciālisti novērtēs bojājumu līmeni un tipu.

Mēs metinām detaļas no:
– alumīnija, tērauda un nerūsējoša tērauda, vāra, misiņa un cita metāla.
Mēs piedāvājam:
– detaļu metināšana un maiņa – rokturi, ķepiņas, kāpslīti un dažādi stiprinājumi
– rāmju, benzīnbākas un karteru metināšana un atjaunošana
– izpūtēju metināšana
– izpūtēju restaurācija
– izpūtēju sistēmu maiņa un uzstādīšana
– velosipēdu rāmju, bagāžnieku un citu detaļu metināšanas darbi.

 

Amtig serviss.Tālr. +371 25550557

Dienas foto
Mūsu klienti

Forums