Mūsu kontakti

Foto galerija

Manual

Atlaides

Transporta pakalpojumi

  1. Lūdzu, uzdodiet jautājumu vai atstājiet savu komentāru
Piedāvājam dažādu veidu sildītāju remontu un apkalpošanu: dīzeļa, elektriskie, eļļas, keramiskie, infrasarkanie, gāzes, karbona; elektriskie kamīni un konvektori, siltuma ģeneratori,  aizsegs;  ūdens siltuma ventilatori; ielas sildītāji u.c.

Pieņemam uz remontu un diagnostiku dažādu ražotāju un izlaiduma gadu sildītājus.

AMTIG TEHNIKA 9

Dīzeļa sildītāji:
Veicām regulēšanu, remontu, sprauslas atjaunošana un maiņa, tvertnes tīrīšanu, elektronikas un korpusa atjaunošana pēc vandalisma, novēršam dūmainību. Tīrīšanu un regulēšanu ir nepieciešams veikt regulāri. Mēs rekomendējam veikt to reizi gadā pirms ziemas sezonas sākuma.

Gāzes sildītāji:
Nekvalitatīvas gāzes dēļ, sildītāju sistēma aizķēpās. Bojājumi notiek arī pjezo aizdedzināšanas sistēmas sliktas darbības dēļ.  Lai bojājumi notiek retāk, rekomendējam veikt ikgadējo sistēmas tīrīšanu. 

AMTIG TEHNIKA 5Eļļas un infrasarkanie  radītāji / mājās kaloriferi:
Tiek lietotās mājās apstākļos. Bojājumi biežāk notiek pārkarsējuma dēlļ, nepareizas lietošanas vai glabāšanas dēļ. Veicām diagnostiku, noteicām un novēršam bojājumus.
Ielas gāzes sildītāji:
Tādus sildītājus izmanto ielās kafejnīcās, baros un restorānos. Tāpēc bojājumi notiek sistēmas piesārņošanas dēļ. Veicām komplektējošo detaļu maiņu, tīrīšanu, diagnostiku, remontu.

Jums būs silti un komfortabli jebkurā laikā apstākļos!

Amtig-silditajs

Amtig serviss.Tālr. +371 25550557

Dienas foto
Mūsu klienti

Forums